Hakkımızda

Teknolojinin gelişimi insan hayatında pek çok değişimin ortaya çıkmasına sebep olmuş ve insanların alışkanlıkları günden güne değişmeye başlamıştır. Değişen insan alışkanlıklar müzik ve eğlence alanına da yansımıştır. İnsanların teyp ve kaset kültürü gün geçtikçe yerini dijital ortamlardaki müziklere veya bir elektronik cihaza kaydedilen şarkılara bırakmıştır.

Değişen insan ihtiyaç ve alışkanlıklarının farkında olan muzikindir.gen.tr çağa ayak uydurmak ve insanlara hizmet vermek için kurulmuştur. Müzik ve eğlence platformu dendiğinde akla ilk gelen platform olmayı amaçlayan muzikindir.gen.tr kurulduğu ilk günden bugüne daha iyi hizmet sunmayı amaçlamakta ve ziyaretçilerin en yüksek memnuniyetle vakit geçirmeleri hedeflenmektedir. Bu kapsamda sunulan ücretsiz müzik dinleme hizmeti ile dilediğiniz müziği bilgisayarınıza veya akıllı cihazınıza kaydetmeden ücretsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Dileyen kullanıcılarımız 24 saat içinde silmek kaydı ile sevdikleri müzikleri cihazlarına indirebilir ve belirtilen süre boyunca ücretsiz bir şekilde dinleyebilir.

muzikindir.gen.tr her gün güncellenen müzik listesi ve türlerine göre listelenen binlerce müzik parçası ile kullanıcıların müzik dinleme ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır. Müzik ruhun gıdasıdır anlayışı ile çıkan muzikindir.gen.tr Pop’tan Rock’a pek çok müzik kategorisi ile size en mükemmel hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.